Oprogramowanie CareLink™ Personal

Oprogramowanie CareLink Personal to bezpieczny, oparty o stronę internetową system wspierający prowadzenie cukrzycy, który pozwala Ci przeanalizować trendy swoich glikemii oraz nauczyć się bardziej skutecznie zarządzać swoją cukrzycą.

Oprogramowanie CareLink Personal pomaga

Carelink report
 • Przejąć większą kontrolę, dzięki zrozumieniu, jak insulina, węglowodany oraz wysiłek fizyczny wpływają na Twoje glikemie (poziomy cukru).
 • Maksymalnie zwiększyć skuteczność leczenia, poprzez łatwe uwidacznianie trendów glikemii i różnych problemów.
 • Bardziej efektywnie współpracować ze swoim zespołem leczącym, dzięki szczegółowym raportom pozwalającym na wprowadzanie bardziej odpowiednich zmian w leczeniu oraz stylu życia.
 • Uzyskać pełny obraz dzięki danym z ciągłego monitorowania glikemii, które ujawniają więcej niskich i wysokich poziomów cukru niż pomiary wykonywane jedynie za pomocą glukometrem.


Zrozumienie wpływu dawkowania insuliny, zwyczajów żywieniowych, podejmowanego wysiłku fizycznego oraz przyjmowanych leków na wartości glikemii (poziomu cukru) jest kluczem do uzyskania lepszej kontroli nad swoją cukrzycą. Możliwość przyjrzenia się tym związkom przyczynowo-skutkowym na schematach, wykresach oraz w tabelach pozwala lepiej dostrzec powtarzające się zjawiska oraz problemy, pomagając zorientować się, co jest podstawową przyczyną zbyt niskich lub wysokich poziomów cukru. Z oprogramowaniem CareLink Personal masz możliwość - we współpracy ze swoim lekarzem prowadzącym - maksymalnie zwiększyć skuteczność leczenia tak, aby osiągnąć indywidualnie dla Ciebie wyznaczone cele.

 

Zrozumienie indywidualnych wahań glikemii właśnie stało się prostsze!

Przestawiamy urządzenie do przesyłania danych CareLink USB!
CareLink USB to nowy, bezprzewodowy sposób na przenoszenie danych z pomp insulinowych MiniMed Paradigm® oraz Ciągłego Monitorowana Glikemii Guardian® REAL-Time do programu CareLink Personal. CareLink USB cechują poniższe, istotne zalety:

 • Kompaktowa budowa bez zewnętrznych przewodów
 • Szybki przesył danych
 • Nie potrzebuje baterii
 • Kompatybilność z systemem Windows®


Możesz również pobrać Najczęściej Zadawane Pytania odnośnie CareLink USB.
Aby zakupić CareLink USB skontaktuj się z nami pod numerem Infolinii.
16

Czego potrzebujesz na początek

Aby korzystać z programu CareLink Personal potrzebny jest:

 • Dostęp do osobistego komputera z systemem operacyjnym Windows® 2000, XP lub Vista
 • Połączenie internetowe, na którym możesz polegać. Połączenie laptopa przez telefon komórkowy lub najsłabsza opcja dostawcy internetu nie bedą spełniały warunków sprawnej obsługi programu
 • Microsoft® Internet Explorer - wersję 5.5 (SP2) lub wyższą. Aktualizacja systemu operacyjnego Microsoft Windows możliwa jest pod adresem http://www.windowsupdate.microsoft.com17
 • Adobe® Reader™ - wersję 5.0 lub wyższą
 • Urządzenie zapewniające łączność: CareLink USB.

By zacząć, wystarczy skorzystać z przedstawionych poniżej 3 krokówi:

Chronimy Twoją prywatność za pomocą najlepszych środków bezpieczeństwa

W Medtronic Diabetes troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich osobistych danych. Oprogramowanie CareLink Personal jest zbudowany zgodne z najbardziej wymagającymi na świecie warunkami dotyczącymi prywatności, w tym również z wytycznymi HIPAA. System wykorzystuje również Secure Sockets Layer (SSL), czyli technologię kodowania danych, która zapewnia, że podczas przesyłania danych nie można odczytać.

Przechowywanie danych w programie CareLink Personal jest często bardziej bezpieczne, niż na dysku domowego komputera, który jest podłączony do Internetu. Używamy trójwarstwowej struktury, która umieszcza dane za osłoną złożoną z trzech osobnych firewalli.