Prawdziwa historia Dominiki o jej życiu z cukrzycą

Kiedy po raz pierwszy zdiagnozowano u niej cukrzycę, początkowo Dominika nie chciała przyjąć tego do wiadomości, jednak później udało jej się osiągnąć kontrolę glikemii dzięki zastosowaniu pompy insulinowej.

Prawdziwe historie

Prawdziwa historia Dominiki o jej życiu z cukrzycą

Większa kontrola nad chorobą dzięki pompie od 2012 r.

Gdy stwierdzono u mnie cukrzycę, nie chciałam przyjąć tego do wiadomości. Nie interesowało mnie leczenie. Po prostu nie chciałam przyznać, że jestem chora. W tym czasie jednak moja znajoma zaczęła cierpieć z powodu długoterminowych powikłań związanych z cukrzycą, bo nie leczyła jej we właściwy sposób. Znalazłam akurat lekarza, który był wielkim zwolennikiem stosowania pomp insulinowych, więc zdecydowałam się spróbować. Teraz dzięki mojej pompie mam o wiele większą kontrolę nad poziomem glukozy we krwi, prowadzę normalne życie i, co najważniejsze, z nadzieją patrzę w przyszłość

- DOMINIKA

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.