Prawdziwa historia Jonny'ego o jego życiu z cukrzycą

U Jonnego rozpoznano cukrzycę typu 1 w wieku 15 lat. Dowiedz się, jak Jonny nauczył się kontrolować poziom glukozy we krwi za pomocą pompy insulinowej.

Prawdziwe historie

Play video

Prawdziwa historia Jonny'ego o jego życiu z cukrzycą

Większa kontrola nad chorobą dzięki pompie od 2004 r.

Gdy miałem 15 lat, zdiagnozowano u mnie cukrzycę typu 1. Gdy się o tym dowiedziałem, chciałem zrozumieć czym jest cukrzyca. Chciałem dowiedzieć się, co mam zrobić, aby znów żyć tak, jak wcześniej. Bardzo ważne jest proaktywne podejście, bo wysiłek, który włożysz w poznawanie choroby ma bezpośrednie przełożenie na Twoją kontrolę nad życiem i jego jakość. Jest wiele rzeczy - np. pompy insulinowe, o których dowiedujesz się zaraz po diagnozie, a które mogą pomóc żyć lepiej i odzyskać kontrolę

- JONNY

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.