Akcesoria do pompy MiniMed

TWOJA POMPA – TY DECYDUJESZ

Aby otworzyć broszurę wymagana jest najnowsza wersja Adobe Flash.
Jeśli jej nie posiadasz możesz ją pobrać ze strony http://get.adobe.com/flashplayer/

Zamówienia

Telefoniczne

W firmie Medtronic od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 działa wyspecjalizowany Dział Obsługi Klienta zajmujący się realizacją zamówień telefonicznych i zamówień przesłanych drogą meilową. W sprawach realizacji zamówień telefonicznych prosimy kontaktować się z numerem 0801 080 987 lub 22-465 69 87, następnie wybierając 2.

Zamówienia Internetem

W celu złożenia zamówienia drogą meilową prosimy o przesłanie wiadomości pod poniższy adres:  order.poland@medtronic.com

 

AKCESORIA SPORTOWE

POBIERZ KATALOG

AKCESORIA KLASYCZNE

POBIERZ KATALOG

AKCESORIA KOMFORTOWE

POBIERZ KATALOG

AKCESORIA DZIECIĘCE

POBIERZ KATALOG

AKCESORIA PODRÓŻNE

POBIERZ KATALOG

SKÓRKI

POBIERZ KATALOG

Czy akcesoria, które mnie interesują, są kompatybilne z moją obecną pompą insulinową?
Większość akcesoriów zaprojektowano tak, aby pasowały do wszystkich rodzajów i rozmiarów pomp firmy Medtronic. Niektóre akcesoria jednak są specjalnie dostosowane do pomp MiniMed® 640G bądź pozostałych pomp MiniMed® (seria 5 lub 7).

Co jest wyjatkowego w tych akcesoriach?
- Dostępny jest szeroki wybór akcesoriów, dzięki którym terapia z wykorzystaniem pompy insulinowej może stać się integralnym elementem codziennego życia.

- Różnorodność etui daje możliwość peeronalizacji urządzenia - zarówno dla dzieci jaki i dorosłych
- W większości krajów wszystkie akcesoria są dostępne w sprzedaży internetowej.

 

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.