Historia syna Emmy, George'a, chorującego na cukrzycę

Dowiedz się, w jaki sposób George'owi udało się utrzymać stężenie glukozy we krwi we właściwym zakresie dzięki zastosowaniu pompy insulionowej.

Prawdziwe historie

Play video

Historia syna Emmy, George'a, chorującego na cukrzycę

Lepsza kontrola dzięki pompie od 2010 r.

U George'a zdiagnozowano cukrzycę typu pierwszego 1 sierpnia 2006 roku. Dla rodziny to jest dzień, którego nie da się zapomnieć! Nasz świat został postawiony do góry nogami. W nasze życie działało według nowego schematu ustalonego przez zastrzyki i czuliśmy się, jakby cukrzyca całkowicie zdominowała nasze życie. Gdy u George'a stosowaliśmy zastrzyki, jego poziom cukru nigdy nie był w normie. Na szczęście w ciągu pięciu miesięcy od kiedy zaczęliśmy używać pompy insulinowej wartości glikemii powróciły do normalniejszych poziomów i obecnie jego HbA1c spadła do 6,8. Dzięki pompie mam większą pewność, że George lepiej dba o siebie i daje mi to spokój, jako matce. Uważam, że pompa insulinowa jest niesamowita, zmienia życie dziecka i nie przesadzę, jeśli powiem, że George odzyskał dzięki niej życie

- Emma

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.