Historia córki Paolo, Giulii chorującej na cukrzycę

Od momentu rozpoznania u niej cukrzycy typu 1 w wieku 3 lat Giulia potrafi utrzymywać stężenie glukozy we krwi pod kontrolą dzięki pompie insulinowej.

Prawdziwe historie

Historia córki Paolo, Giulii chorującej na cukrzycę

Lepiej kontroluje cukrzycę dzięki pompie od 2008 r.

Giulia miała 3 lata, gdy zdiagnozowano u niej cukrzycę typu 1. To było jak nagłe znalezienie się na morzu podczas sztormu. Na początku cierpiała z powodu dużych nagłych zmian poziomu glukozy we krwi. Najbardziej baliśmy się nocnej hipoglikemii. U Giulii dwa razy wystąpiła poważna hipoglikemia. Bardzo nas to przestraszyło. Dlatego też jej diabetolog zasugerował zmianę leczenia z wielokrotnych wstrzyknięć na pompę insulinową. Wkrótce mogła sama zarządzać leczeniem. Zawsze chcieliśmy, aby czuła się i zachowywała się tak jak jej rówieśnicy, a pompa insulinowa umożliwiła to

- PAOLO

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.