Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności. Tutaj możesz zobaczyć ostatnią wersję Polityki Prywatności. X

Komunikacja pacjenci zamknięcie sklepu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z poniższym komunikatem na temat istotnych zmian dotyczących Medtronic Poland Sp. z o.o. 
 
Zmiana siedziby spółki Medtronic Poland Sp. z o.o.
Od dnia 1 lipca 2016 r. wszelką korespondencją do Medtronic prosimy wysyłać na adres nowej siedziby firmy tj.: 
Medtronic Poland sp. z o.o.  
ul. Polna 11,  
00-633 Warszawa
Ważny Komunikat dotyczący realizacji zleceń NFZ na zestawy infuzyjne 
 
Od 1 lipca 2016 r. do odwołania realizacja zleceń NFZ bezpośrednio przez Medtronic Poland Sp. z o.o.  na zestawy infuzyjne do pomp insulinowych zostaje wstrzymana w związku ze zmianą siedziby spółki i likwidacją sklepu przy ul. Ostrobramskiej 101 w Warszawie. 
 
W związku z powyższym zlecenia wysłane do Medtronic na lipiec i kolejne miesiące będą odsyłane pocztą zwrotną  na  adres korespondencyjny nadawcy.
 
Jednocześnie pragniemy podkreślić, że zlecenia NFZ na zestawy infuzyjne do pomp insulinowych Medtronic realizowane będą bez zmian w sposób ciągły w aptekach i sklepach medycznych na terenie całej Polski zgodnie z załączoną listą adresową. Dla Państwa wygody lista punktów sprzedaży będzie na bieżąco aktualizowana i dostępna do wglądu na stronie www.pompy-medtronic.pl/lista-adresowa-punktow-sprzedazy
 
Za wszelkie niedogodności bardzo Państwa przepraszamy i uprzejmie prosimy o zaopatrywanie się w zestawy infuzyjne we wskazanych aptekach i sklepach medycznych, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z działem Obsługi Klienta Medtronic pod numerem :  22 465 69 87 lub 801 080 987, wewnętrzny 2 lub z lokalnym przedstawicielem firmy.
 
Sprzedaż bezpośrednio z Medtronic pozostałych produktów 
 
Dodatkowo informujemy , że sprzedaż pomp insulinowych Medtronic będzie realizowana bez zmian, na dotychczasowych warunkach,  za pośrednictwem lokalnych przedstawicieli Medtronic. W przypadku zamówień na pozostałe produkty poza zleceniami NFZ, sprzedaż będzie realizowana wysyłkowo w pełnych paczkach po dokonaniu wcześniejszej przedpłaty na konto Medtronic. 
 
Reklamacje i wymiany gwarancyjne
 
Reklamacje i wymiany gwarancyjne będą realizowane wysyłkowo po uprzednim zgłoszeniu sprawy  do działu Obsługi Klienta Medtronic pod numerem:  22 465 69 87 lub 801 080 987, wewnętrzny 1. 
 

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.