Prawdziwa historia Teresy o jej życiu z cukrzycą

U Teresy występowały ciężkie niedocukrzenia, a najpoważniejsze epizody połączone były nawet z utratą przytomności. Przeczytaj, w jaki sposób Teresie udaje się kontrolować cukrzycę dzięki pompie insulinowej.

Prawdziwe historie

Play video

Prawdziwa historia Teresy o jej życiu z cukrzycą

Większa kontrola nad chorobą dzięki pompie od 2012 r.

Było mi bardzo ciężko, kiedy rozpoznano u mnie cukrzycę. Stosowałam zastrzyki i ciągle zdarzały mi się epizody hipoglikemii. Kiedy były naprawdę duże, traciłam nawet przytomność. Złościło mnie to, bo studiowałam na uniwersytecie i nie mogłam się skoncentrować. To było straszne. Nie radziłam sobie z cukrzycą, więc przy pomocy i wsparciu mojego lekarza, zdecydowałam się spróbować pompy insulinowej. Teraz zawsze noszę pompę insulinową i cieszę się, że poradziłam sobie z chorobą. Moje życie się poprawiło, bo mogłam pożegnać się z hipoglikemią. Mogę uczciwie stwierdzić, że to już nie cukrzyca kontroluje mnie, a ja kontroluję cukrzycę

- TERESA

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.