Zgoda na rejestrację

Ze względu na regulacje prawne każdy użytkownik, który chciałby, zarejestrować się w platformie MiniMedCare musi wysłać do Medtronic Poland, ul. Polna 11, 00 633 Warszawa  papierowy wydruk podpisanej zgody, który znajdziesz poniżej. Bardzo ważne, aby krzyżykiem zaznaczyć zgodę na kontakt elektroniczny i podać aktualny adres e-mail, w przypadku zgody na komunikację elektroniczną. Po otrzymaniu pisemnej zgody zostanie wysłany na podany adres email link aktywacyjny, który umożliwi Ci założenie konta w MiniMedCare. W ciągu 24-72 h od założenia konto zostanie aktywowane. 
 
Proszę pobierz poniższy dokument, wydrukuj, czytelnie wypełnij drukowanymi literami z danymi osobowymi i wyślij oryginalny dokument pod następujący adres:
 
Medtronic Poland sp. z .o.o ul. Polna11, 00-633 Warszawa  
 
Po otrzymaniu podpisanej zgody wyślemy Ci e-mail z linkiem aktywacyjnym.
 

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.