Historia córki Martiny, Anneli, chorującej na cukrzycę

Dowiedz się, w jaki sposób pompa insulinowa pomogła Anneli oraz jej matce utrzymać poziom glikemii pod kontrolą.

Prawdziwe historie

Historia córki Martiny, Anneli, chorującej na cukrzycę

Lepiej kontroluje cukrzycę dzięki pompie od 2011 r.

Kiedy u Anneli zdiagnozowano cukrzycę typu 1, moją pierwszą myślą było pragnienie, żeby nasze życie wyglądało tak jak do tej pory: dobra zabawa, śmiech, bez konieczności ciagłego martwienia się o poziom glukozy. Nasz lekarz i pielęgniarka w szpitalu przekonali mnie, że dzięki stosowaniu pompy insulinowej, Anneli będzie miała lepszą kontrolę, a co za tym idzie, lepsze życie. Mieli całkowitą rację! W ciągu ostatnich lat uczestniczyłyśmy razem w wyścigach kobiet, leciałyśmy dookoła świata, a nawet jeździłyśmy na nartach w Laponii! Dzięki pompie insulinowej, która zapewniła Anneli lepszą kontrolę, możemy znowu robić wszystko.

- MARTINA

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.