Osoby z cukrzycą – prawdziwe historie pacjentów

Wielu pacjentów z cukrzycą typu 1 ma trudności z kontrolowaniem poziomu cukru we krwi. Pompa insulinowa pomoże Ci w osiągnięciu lepszej kontroli w różnych okolicznościach. Dowiedz się, w jaki sposób pompa pomogła chorym na cukrzycę typu 1 poradzić sobie z chorobą.

ŻYCIE Z POMPĄ

Dowiedz się,
jak pompa pomaga prowadzić
swobodnie codzienne życie

 

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.