Historia Lydii o jej życiu z cukrzycą

Przeczytaj historię Lydii o tym, jak uzyskanie doskonałej kontroli nad glikemią pomogło jej przejść ciążę bez powikłań i urodzić zdrowe dziecko.

Prawdziwe historie

Historia Lydii o jej życiu z cukrzycą

Większa kontrola nad chorobą dzięki pompie od 2011 r.

Kiedy zdecydowałam się na założenie rodziny, moja pielęgniarka i lekarz podkreślali ważność doskonałej kontroli poziomu cukru, zarówno przed, jak i w czasie ciąży, i zalecili przejście z MDI na pompę insulinową. Kiedy to zrobiłam, mój poziom HbA1c spadł poniżej 6,0. Nie miałam żadnych większych wahań podczas ciąży, a sam poród poszedł gładko. Zastosowanie pompy z pewnością pomogło mi urodzić zdrowe dziecko i teraz jesteśmy szczęśliwą rodziną

- LYDIA

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.