Historia Sabine o jej życiu z cukrzycą

Przeczytaj o obawach Sabine przed zaplanowaniem ciąży, które zniknęły dopiero po znalezieniu sposobu na utrzymanie wyrównanych wartości glikemii.

Prawdziwe historie

Play video

Historia Sabine o jej życiu z cukrzycą

Większa kontrola nad chorobą dzięki pompie od 2010 r.

Dwa lata temu zdecydowaliśmy się na dziecko. Niestety, moje poziomy cukru nie był wtedy wystarczająco dobre, co stanowiło dla mnie spory zawód. Wtedy mój lekarz zalecił pompę insulinową, aby pomóc mi osiągnąć wymagany poziom HbA1c. Po okresie używania pompy moje wyniki stały się tak dobre, że mogłam zacząć starania o dziecko. I wkrótce potem byłam w ciąży! Myślę o mojej pompie insulinowej jak o małym cudzie. Ale naturalnie, prawdziwym cudem jest mój piękny, zdrowy syn

- SABINE

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.