System MiniMed™

Informacje o podawaniu insuliny

Wkłucia i zbiorniki to kluczowe elementy skutecznej terapii pompą insulinową.

Wszystkie wkłucia i zbiorniczki MiniMed® można połączyć w jeden zestaw infuzyjny z pompą dzięki jedynym w swoim rodzaju złączom Paradigm® umożliwiającym bezpieczniejsze połączenie elementów niż standardowe złącze typu luer.

NAJWAŻNIEJSZE NA STRONIE

  • Kluczowymi elementami skutecznej terapii pompą insulinową są wkłucia i pojemniki MiniMed.

Najważniejszym elementem tego systemu podawania insuliny jest to, że złącze Paradigm®jest opatentowane*, jedyne w swoim rodzaju i zostało zastosowane w każdym wkłuciu.

Złącze MiniMed

Złącze Paradigm® to:

  • Ergonomia - wygodna, duża powierzchnia do uchwytu
  • Bezpieczeństwo - złącze wymyślone w celu zmniejszenia ryzyka blokady i niezamierzonego podawnia i wycieku insuliny

  • Pewność - dzięki słyszalnemu kliknięciu! które potwierdza, że ​​wszystkie części są poprawnie połączone

 

DWA PROSTE KROKI UMOŻLIWIAJĄCE BEZPIECZNE POŁĄCZENIE ELEMENTÓW

Bezpieczne połączenie elementów systemu podawania insuliny Secured insulin delivery connection

Pacjenci, którzy mieli okazję przetestować zarówno złącza Paradigm®, jak i złącza typu luer, 3-krotnie częściej wybierali złącze Paradigm®**.


Opinie naszych pacjentów z całego świata wskazują, że system Paradigm jest godny zaufania: każdego roku pacjenci wykorzystują ponad sto milionów wkłuć i zbiorników MiniMed**.
 

Wybór niezawodnego wkłucia i zbiorniczka, który będzie Ci odpowiadał i będzie pasował do Twojego stylu życia, ma istotny wpływ na powodzenie terapii pompą insulinową. Te elementy są bardzo ważne w radzeniu sobie z cukrzycą, dlatego należy je starannie dobrać.

 

REFERENCJE

  • *Złącze Paradigm – patent USA nr 6,585,695
  • **Dane z badań własnych firmy Medtronic

 

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.