System MiniMed™

MiniMed® Quick-serter®

Nowy, udoskonalony MiniMed® Quick-serter® do zakładania zestawów infuzyjnych.

Łatwiej
Szybciej
Wygodniej
 

Do 2x
szybsze przygotowanie do założenia*

 

3x
mniejsze prawdopodobieństwo,
że plaster przyklei się do
wewnętrznych ścian sertera*

 

25%
oszczędność czasu podczas zakładania wkłucia*

 

93%
użytkowników stwierdza, że jest łatwy w użyciu**

Nowy, udoskonalony MiniMed® Quick-serter® został zaprojektowany zgodnie z oczekiwaniami pacjentów. Jego nowe funkcje sprawiają, że zakładanie wkłuć jest teraz jeszcze łatwiejsze, wygodniejsze i szybsze.
* MiniMed Quick-serter Usability Test (ER14-8934). 2016. Medtronic data on file.
** MiniMed Quick-serter Usability Summary Report (ETR15-6652). 2016. Medtronic data on file.

 

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.