System MiniMed™

Ciągłe monitorowanie glikemii z zastosowaniem transmitera Guardian™ 2 Link

Transmiter GuardianTM 2 Link jest jednym z elementów systemu ciągłego monitorowania glikemii dla pompy insulinowej MiniMedTM 640G. Jest on połączony z czujnikiem glukozy i bezprzewodowo wysyła odczyty stężenia glukozy do pompy insulinowej i jest kompatybilny z systemem MiniMedTM 640G.

Wygodny

  • Mały i lekki: 3,5 × 2,8 × 0,7 cm o masie nie przekraczającej 7 g
  • Kształt dopasowany do twoich ruchów – nie ciągnie się, nie szarpie i nie uwiera
  • Niewielkie wymiary: 3,8 × 2,0 cm – wielkość znaczka pocztowego

 

 

Dyskretny

Wielkością przypominający monetę pięciozłotową, o doskonale gładkiej powierzchni, transmiter Guardian™ 2 Link idealnie przylega do ciała i nie tworzy wypukłości na ubraniu. Bezprzewodowe przesyłanie oznacza, że urządzenie działa dosłownie w każdym miejscu na ciele i pod dowolnym ubraniem.

 

Wodoszczelny

Nie musisz zdejmować transmitera i sensora w czasie pływania, kąpieli i pod prysznicem. Urządzenie jest całkowicie wodoszczelne, możesz zanurzać się z nim.

Przechowywanie danych aż do 10 godzin!

W przypadku utraty połączenia z czujnikiem, przekaźnik przechowa dane aż do 10 godzin; ukażą się one na wyświetlaczu po ponownym połączeniu z pompą.

Transmiter GuardianTM 2 Link jest kompatybilny wyłącznie z pompą insulinową MiniMedTM 640G.
Transmiter MiniLinkTM jest kompatybilny z systemem MiniMedTM VeoTM i MiniMedTM Real-Time (722).

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.