System MiniMed

Ciągłe monitorowanie glikemii z zastosowaniem transmitera Guardian™ 2 Link

Transmiter Guardian™ 2 Link jest jednym z elementów systemów ciągłego monitorowania glikemii firmy Medtronic. Jest on połączony z czujnikiem glukozy i bezprzewodowo wysyła odczyty stężenia glukozy do pompy insulinowej MiniMed ® 640G. Urządzenie jest bardzo małe, ale pozwala odczuć ogromną różnicę.

Wygodny

  • Mały i lekki: 3,5 × 2,8 × 0,7 cm o masie nie przekraczającej 7 g
  • Kształt dopasowany do twoich ruchów – nie ciągnie się, nie szarpie i nie uwiera
  • Niewielkie wymiary: 3,8 × 2,0 cm – wielkość znaczka pocztowego

 

 

Dyskretny

Wielkością przypominający monetę pięciozłotową, o doskonale gładkiej powierzchni, transmiter Guardian™ 2 Link idealnie przylega do ciała i nie tworzy wypukłości na ubraniu. Bezprzewodowe przesyłanie oznacza, że urządzenie działa dosłownie w każdym miejscu na ciele i pod dowolnym ubraniem.

 

Wodoszczelny

Nie musisz zdejmować transmitera i sensora w czasie pływania, kąpieli i pod prysznicem. Urządzenie jest całkowicie wodoszczelne, możesz zanurzać się z nim.

Przechowywanie danych aż do 10 godzin!

W przypadku utraty połączenia z czujnikiem, przekaźnik przechowa dane aż do 10 godzin; ukażą się one na wyświetlaczu po ponownym połączeniu z pompą.

Transmiter Guardian™ 2 Link jest kompatybilny wyłącznie z pompą insulinową MiniMed® 640G.
Transmiter MiniLink™ jest kompatybilny z systemem MiniMed® Veo™, MiniMed Real-Time i systemem Guardian® REAL-Time CGM.

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.