Wsparcie klienta

Aktualizacja oprogramowania

NOWY sposób przesyłania danych do oprogramowania Carelink™ Personal, nie wymagający wtyczki JAVA. Przesyłaj dane regularnie i współpracuj ze swoim lekarzem.

 


To pierwszy krok, aby lepiej zrozumieć swoją cukrzycę.

Oto poradnik, który może okazać się pomocny podczas instalacji nowej funkcji pobierania danych oraz przy pierwszej próbie sczytania danych z posiadanych przez Państwa urządzeń.

Czy dalej mogę sczytywać dane poprzednią metodą?

Tak, w dalszym ciągu istnieje możliwość korzystania z poprzedniej wersji, wymagającej wtyczki JAVA.

 

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.