Prawdziwa historia Guido o jego życiu z cukrzycą

Przeczytaj pouczającą historię Guido o tym, jak  dawniej zaniedbywał kontrolowanie właściwego poziomu glikemii, lecz uświadomił sobie, że chce żyć bez powikłań pomimo cukrzycy.

Prawdziwe historie

Play video

Prawdziwa historia Guido o jego życiu z cukrzycą

Większa kontrola nad chorobą dzięki pompie od 2005 r.

Kiedy byłem nastolatkiem, stosowałem peny ponieważ myślałem, że tak jest łatwiej ukryć moją chorobę. Głupio nie dbałem o poziomy cukru i kontrolowałem je naprawdę bardzo kiepsko. W końcu rozpoznano u mnie martwicę komórek i retinopatię cukrzycową. Wtedy zdałem sobie sprawę, że jeśli chcę zobaczyć jak dorastają moje dzieci, to muszę lepiej się leczyć. Tę możliwość dała mi pompa insulinowa. Teraz moje glikemie są stabilne, a pompa pozwala mi wybrać życie z lub bez późnych powikłań. Wybrałem więc życie bez nich

- GUIDO

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.