Prawdziwa historia Paoli o jej życiu z cukrzycą

Przeczytaj pouczającą historię Paoli o tym, jak zaniedbanie utrzymywania właściwego poziomu glikemii spowodowało u niej poważne problemy ze wzrokiem i jakie kroki podjęła, żeby polepszyć jakość swojego życia.

Prawdziwe historie

Prawdziwa historia Paoli o jej życiu z cukrzycą

Lepiej kontroluje cukrzycę dzięki pompie od 2001 r.

Miałam 7 lat, kiedy rozpoznano u mnie cukrzycę i przez lata stosowałam peny. Wtedy nie myślałam dużo o ryzyku odległych powikłań, ale z czasem kiepska kontrola glikemiczna spowodowała u mnie poważne problemy ze wzrokiem. I wtedy mój diabetolog doradził mi przejście na pompę insulinową. Zdumiewające, bo po wielu różnych terapiach i operacjach i przy lepszej kontroli poziomu cukru przy pomocy pompy mojej insulinowej, dziś, mój średni wynik HbA1c to 7%.  Mogę z radościa powiedzieć, że mój wzrok poprawił się znacznie i nie mam objawów żadnych innych powikłań!

- PAOLA

Zawartość tej strony internetowej i wszystkie zamieszczone na niej treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie zastępują one fachowych konsultacji lekarskich, diagnostyki medycznej ani jakichkolwiek terapii lub metod leczenia. Historie pacjentów opisują wyłącznie doświadczenia konkretnych osób. Reakcja na terapię może różnić się w zależności od pacjenta. Zawsze konsultuj z lekarzem informacje o terapii i diagnostyce – zapoznaj się z udzielonymi przez lekarza instrukcjami i zawsze ich przestrzegaj.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i użytkowanie niniejszej strony dowolną techniką w całości lub części jest ściśle zabronione bez uprzedniej zgody Medtronic International Trading Sarl. 

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite oraz CareLink są znakami handlowymi firmy Medtronic, Inc. oraz jej podmiotów zależnych. CONTOUR jest znakiem handlowym firmy Ascensia Diabetes Care.